Powered by Smartsupp

🚚 Expresní doprava do 120 minut!       Zákaznické hodnocení 4,8/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

#BloomiesBLOG


Podzimní Krásy: Květiny, Které Rozkvétají v Chladných Dnech"

Podzimní Krásy: Květiny, Které Rozkvétají v Chladných Dnech"

S nadechující chladnou podzimní brzkou ranní mlhou a proměňujícími se listy stromů přichází čas, kdy se zdá, že příroda schová svou energii a připravuje se na klidnější období. Avšak právě v tuto dobu se naše zahrady, lesy a i interiéry mohou stát scénou neuvěřitelné krásy a zázraku. Květiny, které vykvetou a září na podzimním pozadí, nám připomínají, že krása a život jsou stále kolem nás, i když se blíží zimní chlad. V tomto článku se budeme věnovat květinám, které osvěží naše podzimní dny svou jedinečnou krásou a symbolikou. Připojte se k nám na cestě za podzimními květinovými poklady a objevte, jakým způsobem lze květy oživit i v méně slunečné části roku.


Den zamilovaných se blíží. Je tu Valentýn.

Den zamilovaných se blíží. Je tu Valentýn.

Ať už Valentýn milujete či nenávidíte, faktem je, že je to svátek, který se čím dál více oslavuje. Pokud jste zrovna v páru, vaše polovička nejspíš očekává nějaký dárek. Pokud vás ještě nenapadlo, čím jí co nejvíce potěšit a zaujmout. Máme pro vás řadu nápadů.


Příležitosti, kdy darovat Bloomies

Příležitosti, kdy darovat Bloomies

Květin ani dárků není nikdy dost a obdarovat někoho bez příležitosti je šlechetný čin. V životě jsou ale momenty a příležitosti, kdy se naopak očekává druhému něco dát. A proto jsme tu my s naší krabičkou Bloomies, se kterou druhé nejen potěšíte, ale budou se díky vám cítit speciální.