Powered by Smartsupp

🚚 Expresní doprava do 120 minut!       Zákaznické hodnocení 4,8/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

#BloomiesBLOG


Tipy, jak udržet květiny co nejdéle čerstvé

Tipy, jak udržet květiny co nejdéle čerstvé

Květiny jsou běžným dárkem pro každou zvláštní životní příležitost. Zářivé a voňavé kytice dokáží rozveselit každý prostor a zanechat trvalý dojem i po jejich odchodu. Ať už jste dostali aranžmá k výročí, kytici k promoci nebo jste chtěli vyzdobit konferenční stolek, budete se z nich chtít těšit co nejdéle. Přinášíme vám tipy, jak udržet květiny co nejdéle svěží, čerstvé a voňavé.


Valentýn se blíží. Vyjádřete svoje city barvou!

Valentýn se blíží. Vyjádřete svoje city barvou!

Rande. Noční hovory s přáteli. Nebo Netflix se svým spolubydlícím. Ať už to uděláte 14. února nebo jakýkoliv jiný den, vyjádřete svoje pocity barvou květin. I na barvě totiž záleží a každá z nich může příjemci říct něco jiného. Buďte si jisti, že u překvapování svých blízkých naší krabičkou plněnou voňavými květinami, chutnými laskominkami a dárečky vyjadřujete přesně takové city, které chcete.


Příležitosti, kdy darovat Bloomies

Příležitosti, kdy darovat Bloomies

Květin ani dárků není nikdy dost a obdarovat někoho bez příležitosti je šlechetný čin. V životě jsou ale momenty a příležitosti, kdy se naopak očekává druhému něco dát. A proto jsme tu my s naší Bloomies krabičkou, se kterou druhé nejen potěšíte, ale budou se díky vám cítit speciální.