Powered by Smartsupp

🚚 Expresní doprava do 120 minut!       Zákaznické hodnocení 4,8/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Příležitosti, kdy darovat Bloomies

Květin ani dárků není nikdy dost a obdarovat někoho bez příležitosti je šlechetný čin. V životě jsou ale momenty a příležitosti, kdy se naopak očekává druhému něco dát. A proto jsme tu my s naší Bloomies květinovou krabičkou, se kterou druhé nejen potěšíte, ale budou se díky vám cítit speciální.

Příležitostí není nikdy dost, ale při těchto speciálních událostech si vaši blízcí jistě zaslouží pozornost v podobě dárků:

Narozeniny

Ani nemusíme říkat, že dárek k narozeninám je prostě nutností. Máme několik variací krabiček, se kterým druhou polovičku můžete potěšit. Nejde jen o květiny, jde o flower box s dárkem. Toto se bude líbit zejména pánům, kteří chtejí svou drahou rozmazlovat a zároveň nad vymýšlením dárků nemusí trávit celé hodiny. Jednoduché řešení.

Svátek

Další příležitostí, kdy někoho obdarovat je svátek. Je to takový menší brácha narozenin. Člověk nemusí nosit vyloženě zlaté dary, ale malá pozornost vždycky přijde vhod. Proto můžete vybírat například z našich menších krabiček a ty větší si nechat na ty větší události.

Výročí

Významná událost připadající na určitý den. Někdo výročí neslaví vůbec a někdo dokonce slaví i půlvýročí či výměsí (ano, víme jak vtipně to zní). Pokud spadáte do první skupiny, která výročí slavit nechce, tak si raději nejdřív zjistěte, jak je na tom vaše druhá polovička. V opačném případě možná budete mít co žehlit. 

Svatba

Svatební dar je nutností pro všechny pozvané. Víme, že všem svatebčanům se do začátků jejich spolužití hodí peníze, pokud ale chcete darovat něco originálního, můžete vybrat jednu z našich krabiček. Určite v kupě svatebních darů vynikne. P.S. Bloomies krabičky se také skvěle hodí jako svatební dekorace. 

Narození dítěte

Pokud máte v okolí nějakou novopečenou maminku, uričtě ji krabičky Bloomies potěší. Dokáží totiž vyjádřit lásku a obdiv. Navíc se maminky mohou kochat krabičkou jak v porodnici, tak i doma, až budou uspávat svůj nový životní dar.

Promoce

I k promocím se hodí dárek. Dárce tím totiž vyjadřuje zájem a obdiv. Vžijte se do jejich situace, kolik úsilí je to stálo, kolik energie museli vynaložit a kolik překážek zdolat. Myslím, že ten obdiv si určitě zaslouží

Symbol poděkování

Pokud chcete někomu poděkovat, můžete to vyjádřit buď slovy nebo dárkem. Myslíme, že děkovná slova jsou určitě fajn, ale pokud chcete, aby ten druhý věděl, že to pro vás opravdu znamenalo hodně, darováním krabičky Bloomies si tím bude jistý.

Nový domov

Pokud se váš blízký právě přestěhoval, nemůžete mu snadněji udělat radost nějakou dekaroací do bytu. A naše krabičky jsou určitě tou věcí, kterou by si chtěli nový majitelé vyzdobit byt.

Dárek sobě od sebe

Obdarovávat druhé vás může naplnit, ale nesmíte zapomínat ani sami na sebe. Tak proč si neudělat radost a nekoupit si něco hezkého jen pro sebe. Protože sebeláska nemusí být jen nový trend.

Jen tak...

Existuje miliony dalších příležitostí, kdy je vhodné dát druhému dárek, ale jak zaznělo v úvodu, člověk nemusí mít zrovna příležitost, aby mohl někoho či sebe obdarovat. Příležitosti výše jsou určitě fajn, druhého potěší, že jste na něj v důležitý den vzpomněli, ale představte si jeho radost a úžas, až mu dáte dárek bez důvodně. Udělat radost těm nejbližším je důležité, protože bez nich by život nebyl tak veselý.

Pokud stále přemýšlíte nad vhodným dárkem pro sebe či své blízké, můžete se podívat na všechny Bloomies krabičky zde...