Powered by Smartsupp

🚚 Expresní doprava do 120 minut!       Zákaznické hodnocení 4,8/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

O nás

,,Krabička naplněná láskou"

My v Bloomies naše krabičky vyrábíme za účelem rozdávání radosti. Na každé z nich si dáváme extra záležet, aby novou majitelku či majitele, co nejvíce potěšila. Jsme milovníky květin a krásných dárků, proto do krabiček Bloomies dáváme především čerstvé květiny, prosecco, laskominky v podobě sladkostí, ale hlavní pointou našich krabiček je dárek. Věříme, že pečovat o naše nejbližší je jedna z nejdůležitejších věcí, proto vám chceme usnadnit práci a energii s vymýšlením dárků. A vy můžete ušetřený čas věnovat právě svým blízkým. Naše krabičky už řeknou za, jak jsou pro vás důležití a zároveň, že jste si na dárku přece jen dali opravdu záležet, protože kdo by nemiloval vůni a nádheru květin, něco dobrého na zub a překvapení v podobě špěrků, vonných svíček či krásného prádla.

Naší filozofií je tvořit takové krabičky, které bychom si sami přáli dostat od našich milovaných. Nebo s nimi udělali radost sami sobě (nejen proto, že sebeláska je cestou ke spokojenosti). Květinou můžete říct spoustu věcí, ale krabičkou naplněnou kěvtinami a dárky, toho přece jen řeknete mnohem více. Budeme se vám hodit nejen, když budete druhému chtít vyjádřít lásku či omluvu, ale i v případech, kdy vám dojdou nápady, co dát druhému k důležitému výročí. 

A ted něco málo o tom, kdo za Bloomies stojí

Když jsem 19. března 2021 zakládala tuto společnost "Bloomies", neznala jsem její hranice, ale určitě jsem věděla jedno, že to bude něco, co bude naplňovat nejen mě, ale dělat šťastnými i lidi v mém okolí. Od toho dne šířím kreativitu s láskou a zároveň posouvám svůj koníček dál k podnikání a od svých klientů dostávám lásku nazpět. Stejně skvělá na tom byla i podpora, které se mi dostává od mého přítele, díky kterému jsem se do tohoto podnikání vrhla a celý proces byl pro mne o něco snadnější.
Když jsem do podnikání vstupovala, neměla jsme téměř žádné znalosti o výrobě kytic různých tvarů, ale díky radám zkušených floristů jsem časem začala získávat zkušenosti a celé mne to začalo bavit ještě více.
Od roku 2021 přistupuji ke vztahům a pocitům svých klientů jako ke svým, a to mi umožnilo bez námahy dodat dokonalou kytici, která přináší úsměv a radost.

Co na našem Bloomies e-shopu najdete

Našim klientům nabízíme kromě jiného 4 základní typy krabiček, které jsme pojmenovali podle známých hlavních měst (dle našeho názoru romantických 😁). Každá z nich v sobě ukrývá jiný poklad, ale s žádnou nemůžete šlápnout vedle.

Paris

Varianta Paris je nejobsáhlejší krabičku ze všech našich Bloomies krabiček. Máte na výber několik variant, které můžete kombinovat.
Jako první můžete vybírat barevnost dvoupatrové krabičky. Horní patro krabičky zdobí květiny. Je zde na výběr například kytice růží, kytice tulipánů nebo mix více druhů květin. Dalším doplňkem je flaška prosecca. Spodní patro krabičky je naplněno sladkostmi v podobě raffaelo kuliček, ferrero rocher, makronkami či ovocem obaleném v čokoládě. V neposlední řadě obsahuje krabička dárek. Vybrat můžete například šperk, svíčku, plyšového medvídka nebo vaší zarámovanou fotografii.

London

Bloomies London patří mezi větší krabičky. Je na výber několik variant, které se mezi sebou mohou kombinovat. Jako první můžete vybírat barevnost dvoupatrové krabičky. Horní patro krabičky zdobí květiny. Je zde na výběr například kytice růží, kytice tulipánů nebo mix více druhů květin. Dalším doplňkem je flaška prosecca. Spodní patro krabičky je naplněno sladkostmi v podobě raffaelo kuliček, ferrero rocher, makronkami či ovocem obaleném v čokoládě.

Venice

Romantická varianta Bloomies Venice se skládá ze dvou sekcí v jednopatrové krabičce. Větší sekce obsahuje květiny. Je na výber z několika variant květin - růží, tulipánů, lilií či mixu různých druhů květin. Druhá sekce je doplněna o drobnou pozornost v podobě, prosecca, sladkostí jako jsou například bonbóny raffaelo, ferrero rocher nebo například makronky, nebo můžete vybrat dáreček v podobě šperku či svíčky. Krabička Bloomies Venice může být doplněna o fotografie ve stylu polaroidových fotografií nebo vzkazu pro obdarovávanou osobu.

Amsterdam

I přes to, že hlavním prvkem varianty Amsterdam je kytice, která narozdíl od ostatních našich variant není jako jediná zakomponovaná do krabičky, neznamená to, že kytice není originální a jedinečná. Kytici mohou zdobit vaše fotografie ve stylu polaroidu nebo bonbóny, například raffaelo či ferrero focher. Výsledný vzhled kytice záleží na vašem přání a vaší kreativitě.
Alternativou je Amsterdam Maxi a Amsterdam Mini.

A kdo si nevybral z našich krabiček...

Něco speciálního:

Kytice na míru

Chceme, abyte byli maximálně spokojeni, a proto, pokud jste si ždnou z našich druhů kytic žádnou nevybrali, rádi vám sestavíme kytici přesně podle vašeho gusta. Ačkoli tvary nemají velký vliv na vyjádření citů, kytice na míru to jistě dokážou. Ať už je to Valentýn, Vánoce nebo nějaká jiná příležitost, vždy najdete kytici vyjadřující ty správné city k vaší milované osobě.
Rozhodnutí o tvaru a druhu kytice pro různé příležitosti je zcela na vás. Stačí nás kontaktovat na telefon či přes e-mail.

Pro nezozhodné:

Dárkový poukaz

Pokud jste si nevybrali žádnou krabičku či květinu z naší nabídky nebo si jen zkrátka nejste jisti, co by se vaší drahé polovičce mohlo líbit, můžete zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě. Poukaz platí po dobu jednoho roku a vy tak můžete v klidu vybírat.

Důležité odkazy:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail andrea@bloomies.cz nebo na telefon +420 723 074 113. Pro ještě rychlejší odpověď můžete využít naše chatovací okénko vpravo dole, budeme se vám snažit odpovědět, jak nejrychleji budeme moct.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme příjemný nákup. S láskou, Vaše Bloomies.